Най-четени
1. cchery
2. radostinalassa
3. zahariada
4. mt46
5. varg1
6. leonleonovpom2
7. wonder
8. sparotok
9. kvg55
10. planinitenabulgaria
11. rosiela
12. bven
13. apollon
14. getmans1
2. radostinalassa
3. zahariada
4. mt46
5. varg1
6. leonleonovpom2
7. wonder
8. sparotok
9. kvg55
10. planinitenabulgaria
11. rosiela
12. bven
13. apollon
14. getmans1
Най-популярни
1. shtaparov
2. katan
3. wonder
4. leonleonovpom2
5. mt46
6. dobrota
7. bojil
8. ambroziia
9. vidima
10. milena6
2. katan
3. wonder
4. leonleonovpom2
5. mt46
6. dobrota
7. bojil
8. ambroziia
9. vidima
10. milena6
Най-активни
1. sarang
2. geraltofrivia
3. radostinalassa
4. lamb
5. hadjito
6. simonata
7. metaloobrabotka
8. djani
9. iw69
10. rosiela
2. geraltofrivia
3. radostinalassa
4. lamb
5. hadjito
6. simonata
7. metaloobrabotka
8. djani
9. iw69
10. rosiela
Постинг
30.07.2017 12:59 -
Каква ще е програмата на новата телевизия на БСП?
През юни бе ясно, че БСП ще прави своя телевизия наесен. Досега не е обявено още името.
Вероятната програма, ако стане факт:
Понеделник до петък
07:00 Петле рано пее - сутрешен блок с Кристиян Вигенин
09:00 Парламентарно токшоу - пряко от трибуните с Жельо Бойчев
12:00 "Време" - обедна информационна емисия с Радинка Червенкова
12:20 "Радиоточка" - пряка линия до Хоризонт на Българското радио с Петър Волгин
14:00 "Путин е пич" - документален филм за Владимир Путин в България
15:00 Съветски сериен филм
16:00 "По следите на червения вълк" - документален филм
17:00 Кратко време - информационна емисия
17:05 "Как мразим Европа" - обзорно публицистично предаване с Елена Йончева
19:00 Панорама с Иван Гарелов
20:00 "Време" - централна емисия
21:00 "Как спасяваме Бузлуджа" - сериал еп. 1, премиера
Петък 19:55 "Време"
20:00 Програмата на Первий канал
00:00 "Лека нощ, живковчета!"
Понеделник-четвъртък
22:00 "Червената Соня" - киновечер
00:00 "Копитото предава" - от архивите на БНТ
02:00 Повторения
Събота
08:00 "Светът в действие" - уикенд сутрешен блок с Кристиян Вигенин
11:00 "Атлас" - разходки из Правец и Шипка със Славчо Атанасов
12:00 "Кратко време"
12:05 "Бразди" - предаване за земеделие с Румен Гечев
13:00 "Артстил" - културно предаване със Стефан Данаилов
14:00 Съветски игрален филм
16:00 "Съботник" с Весела Лечева
18:00 "Студия за кино Бояна" със Стефан Данаилов
19:00 "Обичаме ЦСКА и Левски Спартак" - спортно предавне
21:00 Киновечер
23:00 "Ну погоди" - анимационен филм (филмът не се препоръчва за хора над 12 години)
01:00 Повторения
Неделя
07:00 "Телевизионен справочник" - рекламен блок
08:00 "Руска рулетка" с Георги Гергов
11:00 "Евро няма" - икономическо предаване с Георги Гергов
12:00 "Кратко време"
12:05 "ВИП Баня" с Дора Янкова - реалити шоу
13:00 Игрален филм
15:00 "Телевизионен справочник" - рекламен блок
16:00 "Всяка неделя" с Кеворк Кеворкян - гости Корнелия Нинова, Слави Трифонов и Димитрий Песков
20:00 Киновечер
22:00 "Лека нощ, живковчета!"
00:00 Химн на БКП и новодневна програма
Вероятната програма, ако стане факт:
Понеделник до петък
07:00 Петле рано пее - сутрешен блок с Кристиян Вигенин
09:00 Парламентарно токшоу - пряко от трибуните с Жельо Бойчев
12:00 "Време" - обедна информационна емисия с Радинка Червенкова
12:20 "Радиоточка" - пряка линия до Хоризонт на Българското радио с Петър Волгин
14:00 "Путин е пич" - документален филм за Владимир Путин в България
15:00 Съветски сериен филм
16:00 "По следите на червения вълк" - документален филм
17:00 Кратко време - информационна емисия
17:05 "Как мразим Европа" - обзорно публицистично предаване с Елена Йончева
19:00 Панорама с Иван Гарелов
20:00 "Време" - централна емисия
21:00 "Как спасяваме Бузлуджа" - сериал еп. 1, премиера
Петък 19:55 "Време"
20:00 Програмата на Первий канал
00:00 "Лека нощ, живковчета!"
Понеделник-четвъртък
22:00 "Червената Соня" - киновечер
00:00 "Копитото предава" - от архивите на БНТ
02:00 Повторения
Събота
08:00 "Светът в действие" - уикенд сутрешен блок с Кристиян Вигенин
11:00 "Атлас" - разходки из Правец и Шипка със Славчо Атанасов
12:00 "Кратко време"
12:05 "Бразди" - предаване за земеделие с Румен Гечев
13:00 "Артстил" - културно предаване със Стефан Данаилов
14:00 Съветски игрален филм
16:00 "Съботник" с Весела Лечева
18:00 "Студия за кино Бояна" със Стефан Данаилов
19:00 "Обичаме ЦСКА и Левски Спартак" - спортно предавне
21:00 Киновечер
23:00 "Ну погоди" - анимационен филм (филмът не се препоръчва за хора над 12 години)
01:00 Повторения
Неделя
07:00 "Телевизионен справочник" - рекламен блок
08:00 "Руска рулетка" с Георги Гергов
11:00 "Евро няма" - икономическо предаване с Георги Гергов
12:00 "Кратко време"
12:05 "ВИП Баня" с Дора Янкова - реалити шоу
13:00 Игрален филм
15:00 "Телевизионен справочник" - рекламен блок
16:00 "Всяка неделя" с Кеворк Кеворкян - гости Корнелия Нинова, Слави Трифонов и Димитрий Песков
20:00 Киновечер
22:00 "Лека нощ, живковчета!"
00:00 Химн на БКП и новодневна програма
Тагове:
Представят в Ловеч филма „Комисията по д...
АЕЦ „Белене” не е „неизбежен”, а „невъзм...
Нашите русофили не са никакви русофили, ...
АЕЦ „Белене” не е „неизбежен”, а „невъзм...
Нашите русофили не са никакви русофили, ...
Следващ постинг
Предишен постинг
Няма коментари
Търсене
За този блог
Гласове: 116